Настава у првом образовном циклусу (I, II, III и IV разред)
Запослени у првом образовном циклусу (први, други, трећи и четврти разред)
МАТИЧНА ШКОЛА У БАТОЧИНИ Име и презиме наставника | Разред и одељење |
---|---|
Мирјана Јанкоски Лидија Станковић*** | I/1 |
Жаклина Јевтић | I/2 |
Љиљана Трунић Милица Павловић *** | II/1 |
Виолета Николић | II/2 |
Сузана Димитријевић | III/1 |
Драгица Митић | III/2 |
Милијана Петровић | IV/1 |
Оливера Ђокић | IV/2 |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У БРЗАНУ Име и презиме наставника | Разреди |
Зора Милојевић | I и II разред |
Душица Радосављевић | III и IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У БАДЊЕВЦУ Име и презиме наставника | Разреди |
Милена Милошевић | I разред |
Љиљана Крстић | II разред |
Горица Младеновић | III разред |
Горица Добричић | IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У МИЛАТОВЦУ Име и презиме наставника | Разреди |
Драган Јевтић | I и IV разред |
Драгана Крстић | II и III разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У ПРЊАВОРУ Име и презиме наставника | Разреди |
Катарина Станковић | I и III разред |
Драганка Јанковић | II и IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У ЖИРОВНИЦИ Име и презиме наставника | Разреди |
Гордана Миленковић | I и III разред |
Мирјана Димић | II и IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У ЦРНОМ КАЛУ Име и презиме наставника | Разреди |
Снежана Станојевић | II, III и IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У ДОБРОВОДИЦИ Име и презиме наставника | Разреди |
Милан Милошевић | I, II и III разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У КИЈЕВУ Име и презиме наставника | Разреди |
Даница Вучковић | I и III разред |
Светлана Милојевић | II и IV разред |
ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У СОЛИЛУ Име и презиме наставника | Разреди |
Весна Маринковић | I и II разред |
Ана Бошковић | III и IV разред |
НАСТАВНИЦИ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА Име и презиме наставника | Разред и одељење |
Марија Јовић Стевановић | I/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1, IV/2 у матичној школи, у Баточини |
Ивана Аранђеловић Томић | I, II, III разред у ИО у Доброводици; |
Маја Лакетић | II, III и IV разред у ИО у Црном Калу; I, II, III и IV разред у ИО у Прњавору; I, II, III и IV разред у ИО у Кијеву; I, II, III и IV разред у ИО у Брзану; I, II, III и IV разред у ИО у Солилу; I, II, III и IV разред у ИО у Жиривници. |
Јелена Грбовић | I, II, III и IV разред у ИО у Бадњевцу; I, II, III и IV разред у ИО у Милатовцу. |
НАСТАВНИЦИ ВЕРОНАУКЕ Име и презиме вероучитеља | Разред и одељење |
Владимир Петровић | I, II, III и IV разред у ИО у Брзану I, II,III и IV разред у ИО у Солилу |
Душан Трифуновић | I/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1, IV/2 у Матичној школи, у Баточини |
Немања Кнежевић | I, II, III и IV разред у ИО у Бадењвцу; I, II, III и IV разред у ИО у Милатовцу; I, II, III и IV разред у ИО у Прњавору; I, II, III и IV разред у ИО у Жировници; I, II, III и IV разред у ИО у Кијеву; I, II и III разред у ИО у Доброводици; II, III и IV разред у ИО у Црном Калу. |