Nastava u prvom obrazovnom ciklusu (I, II, III i IV razred)

Zaposleni u prvom obrazovnom ciklusu (prvi, drugi, treći i četvrti razred)

MATIČNA ŠKOLA U BATOČINI
Ime i prezime nastavnika
Razred i odeljenje
Suzana Dimitrijević Lidija Stanković *** I/1
Dragica MitićI/2
Milijana Petrović Mirjana Jankoski *** II/1
Olivera ĐokićII/2
Žaklina JevtićIII/1
Dragica PrešićIII/2
Violeta NikolićIV/1
Ljiljana TrunićIV/2
IZDVOJENO ODELJENJE U BRZANU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Dušica RadosavljevićI i II razred
Zora MilojevićIII i IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U BADNJEVCU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Gorica MladenovićI razred
Gorica DobričićII razred
Milena MiloševićIII razred
Ljiljana KrstićIV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U MILATOVCU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Dragana KrstićI i IV razred
Dragan JevtićII i III razred
IZDVOJENO ODELJENJE U PRNJAVORU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Katarina StankovićI i III razred
Draganka JankovićII i IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U ŽIROVNICI
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Gordana MilenkovićI razred
Milica PavlovićIII razred
Mirjana DimićII i IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U CRNOM KALU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Snežana StanojevićI – IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U DOBROVODICI
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Milan MiloševićI – IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U KIJEVU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Danica VučkovićI i III razred
Svetlana MilojevićII i IV razred
IZDVOJENO ODELJENJE U SOLILU
Ime i prezime nastavnika
Razredi
Ana BiškovićI i II razred
Vesna MarinkovićIII i IV razred
NASTAVNICI ENGLESKOG JEZIKA
Ime i prezime nastavnika
Razred i odeljenje
Marija Jović StevanovićI/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1, IV/2 u matičnoj školi, u Batočini
Marija RadićI, II, III i IV razred u IO u Dobrovodici;
I, II, III i IV razred u IO u Crnom Kalu;
I, II, III i IV razred u IO u Prnjavoru;
I, II, III i IV razred u IO u Brzanu.
Maja LaketićI, II, III i IV razred u IO u Kijevu;
I, II, III i IV razred u IO u Solilu;
I, II, III i IV razred u IO u Žirivnici.
Jelena GrbovićI, II, III i IV razred u IO u Badnjevcu;
I, II, III i IV razred u IO u Milatovcu.
NASTAVNICI VERONAUKE
Ime i prezime veroučitelja
Razred i odeljenje
Vladimir PetrovićI, II, III i IV razred u IO u Brzanu I, II i III razred u IO u Solilu
Dušan TrifunovićI/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1, IV/2 u Matičnoj školi, u Batočini
Nemanja KneževićI, II, III i IV razred u IO u Badenjvcu I, II, III i IV razred u IO u Milatovcu I, II, III i IV razred u IO u Prnjavoru I, II, III i IV razred u IO u Žirovnici I, II, III i IV razred u IO u Kijevu I, II, III i IV razred u IO u Dobrovodici I, II, III i IV razred u IO u Crnom Kalu
*** produženi boravak