Недеља сећања и заједништва у ОШ ,,Свети Сава” Баточина

У оквиру Недеље сећања и заједништва која је посвећена прошлогодишњи страдањима у Београду, Дубони и Нишкој бањи, наша школа је организовала низ активности за ученике свих узраста.

У уторак, 14. маја 2024. године биће организован Хуманитарно базар на тргу за помоћ Лазару Лазаревићу и Вукану Мијушковићу, чије су мајке са територије општине Баточина. Базар ће трајати од 11 до 13 часова. Позивамо вас да посетите базар и погледате разноврсну понуду коју су ученици и локалне компаније припремиле за вас!
Више о распореду догађаја у самој школи можете прочитати на приложеним постерима где ћете приметити да смо организовали занимљиве активности а све у сврху буђења емпатије, саосећања, бриге о себи, другима и животној средини.