Zdravo odrastanje

Mi zajedno sa vama možemo mnogo!

Dragi roditelji,

ova rubrika će sadržati korisne savete koji Vam mogu biti od pomoći kako da pomognete svojoj deci i kako da zajedno rešite eventualne poteškoće.

Pedagoško-psihološko-defektološku službu u našoj školi čine pedagog, psiholog i defektolog. Područje savetodavnog rada PPD službe obuhvata i rad sa roditeljima/starateljima koji se ostvaruje kroz informativan i savetodavni rad sa ciljem prevazilaženja mogućih poteškoća kod učenika. Problemi sa kojima se roditelji susreću su raznovrsni i njihova deca tokom školovanja prolaze kroz različite faze odrastanja. Zato je neophodna kontinuirana saradnja kako bi se eventualni problemi i poteškoće prevazišli na vreme i kako bismo im zajedničkim snagama olakšali i omogućili zdravo odrastanje.