Четврти дан мобилности у Пољској

Четврти дан мобилности у Пољској у оквиру пројекта ‘Skill by Skill up to Success’ започео је одласком у школу и припремом за вишесатни излет. Наши домаћини, основна школа из Толчеа, организовали су нам одлазак у авантура парк “Rope Park in Doktorce’ који се налази у близини њиховог места. То је један од највећих авантура паркова у Пољској скривен у четинарској шуми у близини реке Нарви. Ученици су имали могућност да на веома атрактиван начин проведу неколико сати, што су они са радошћу прихватили. Могло се приметити како су бодрили и храбрили једни друге, а после авантуре у хладовини сређивали утиске и препричавали искуства. У том прелепом амбијенту, наши домаћини су нам приредили традиционални ручак, кобасице на жару. Након тога уследила је церемонија доделе сертификата на којој је директорка њихове школе изразила велико задовољство због енергије коју је донела ова мобилност. Размена искустава међу наставницима и животне вештине које су ученици понели су немерљиви.
‘Видимо се у Србији за неколико месеци’ гласио је поздрав на растанку. Враћамо се задовољни и планирамо следећи сусрет!