Наши ученици у новогодишњој представи ,,Потрага за Деда Мразом”

У сусрет новогодишњим и божићним празницима, ученици виших разреда, драмске секције, су у четвртак 29. децембра 2022. године, извели представу: Потрага за Деда Мразом. Представа је одиграна за све заинтересоване родитеље, наставнике и ученике петог и шестог разреда у Баточини. Уз занимљив и надасве поучан текст, уз музику и смех, испратили смо причу о љубави, даривању и доброти.

Представа Потрага за Деда Мразом изведена је и у Бадњевцу, а главни актери били су ученици који похађају Програм обогаћеног једносменског рада. Представа је била намењена свим заинтересованим родитељима, наставницима и деци која похађају наставу у Бадњевцу. Наставнице које су са децом спремиле пригодан програм, Јелена Милојевић и Анђелка Јанковић, испратиле су уз громки аплауз труд и рад ученика виших разреда и учинили да последњи школски дан у 2022. години изгледа несвакидашње, испуњен осмесима, песмом и љубављу.

Надахнути дечијим осмесима, њиховој посвећености и жељи да ове представе буду што успешније обећавамо још нових и интересантних представа у другом полугодишту.