Традиционална додела пакетића за ученике од првог до четвртог разреда

Како почне децембар, почиње и најдивнија бајка о Новој години, коју лагано најављују бљештави лампиони, шљокице, окићена јелка, припремање поклона, долазак Деда Мраза и прављење Снешка Белића. Божићне приче и разговори о новогодишњим чаролијама, чине сваки децембар посебним…

Новогодишњи празници су увек добродошли и у нашим срцима тих дана оживљава нада за чудесним променама које очекујемо да се догоде у години која следи.

Наше ђаке је и ове године обрадовала општина Баточина новогодишњим пакетићима. Председник општине Здравко Младеновић уручио је пакетиће свим малишанима од првог до четвртог разреда и на тај начин традиционално је обележен још један почетак нове календарске године.

Целокупан догађај пропраћен је приредбом, хорском песмом ,,Звончићи“ и луткарском представом ,,Деда Мраз у свету бајки“, припремљеном од стране ученика нижих разреда који похађају секције.

Док Нова година лагано на кочијама белим, уз прапорке долази, песма се нашом школом увелико орила.

Ђацима смо пожелели радости, среће и здравља у предстојећој новој 2023. години!