,,Спортске игре младих 2021”

Дана, 20. маја 2021. године у Крагујевцу је одржано такмичење ”Спортске игре младих 2021”. На играма су први пут учествовали ученици наше школе из одељења 4/1 и 4/2, њих деветоро. Такмичили су се у трчању и игри ”Између две ватре”. Освојили су сребрне медаље у обе дисциплине. У трчању на 60м друго место у конкуренцији 30 дечака освојио је Његош Ђиновић, а у конкуренцији девојчица друго место је освојила Марта Савић. У такмичењу ”Између две ватре” наши ученици су показали изузетну борбеност, спретност и окретност и освојили су 2. место и сребрну медаљу. Сви ученици су од организатора добили и мајицу. Ученици који су представљали нашу школу на овом такмичењу су: Његош Ђиновић, Миодраг Кочановић, Сава Поповић, Новак Јовановић, Филип Петровић, Марта Савић, Ирена Радевић, Јелена Ђорђевић и Елена Ђорђевић.

Ученике је на такмичење водила Биљана Милановић, професор физичког васпитања. Све похвале за ученике, њихово спортско понашање и пожртвованост. Надамо се да ће ово такмичење прерасти у лепу традицију и да ће наша школа сваке године имати представнике на овој манифестацији.