СПОРТСКА ОПРЕМА КАО НАГРАДА КОНТИНУИРАНЕ САРАДЊЕ СА САВЕЗОМ ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ СРБИЈЕ

Након успешних сезона на бројним школским спортским такмичењима, на којима су учествовали ученици и наставници наше школе, месец новембар посебан је и због награде у виду спортске опреме.

У четворогодишњем циклусу били смо учесници готово свих спортских такмичења на којима су ученици наше школе остварили запажене резултате. Координатори за школски спорт приметили су да се наша школа нашла на посебној листи ,,посебних“, те је Савез за школски спорт Србије нашој школи посебним Уговором дао на коришћење вредну спортску опрему.

Спортска опрема садржи:

• два рукометна гола са мрежом,
  • мрежу за одбојку,
  • стаклене кошаркашке табле са зглобним обручима и
  • по 10 кожних лопти за спортске игре.

Поклону су се највише обрадовали ђаци који ће сада имати много боља наставна средства за рад, па се надамо да и резултати поново неће изостати.