ПРВАЦИ, ПРЕДСТАВЉАМО ВАМ УЧИТЕЉЕ СА КОЈИМА КРЕЋЕТЕ НА ПУТОВАЊЕ, ЗВАНО ШКОЛА

Поштовани ђаци прваци,

У септембру крећете на чаробно путовање, звано школа. Пред вама је дуг пут посут знањем и пријатељством, највећим животним вредностима. Пут је кривудав и пун изазова, тајних пролаза кроз које откривате свет. То је пут одрастања, сазревања и пут улагања у вашу будућност. Не брините се, не корачате сами. За безбрижно и безбедно путовање побринуће се ваши учитељи. Њих поштујте, верујте им и слушајте њихове мудре савете. Они су драгоцени у вашем одрастању! Они вам показују смернице ка стицању правог знања, уче вас племенитости и оданости, уче вас како да створите и чувате вредна пријатељства и како да будете добри људи. Они су спремни за вас и једва чекају да вас упознају!

Ево, овим путем можете и ви упознати њих. Сви они заједно желе вам најтоплију добродошлицу! Чекају вас широм раширених руку! Бринуће о вама попут родитеља и радоваће се вашим успесима и победама до којих ћете стизати заједно!

ДОБРО ДОШЛИ, ЂАЦИ ПРВАЦИ!