Почетак другог полугодишта

– Друго полугодиште у школској 2021/22. години, почеће у понедељак, 24. јануара 2022. године.
– Ученици од 1. до 4. разреда у матичној школи и свим издвојеним одељењима похађају наставу непосредно у школи, сваког дана, према утврђеном распореду.
– Ученици од 5. до 8. разреда у Баточини (сва одељења) и Бадњевцу (5, 7. и 8. разред), похађају наставу према комбинованом моделу – подељени у две групе (А и Б група). Информације о подели одељења на групе и временској динамици, комбинованог модела наставе, ученици и родитељи добиће од разредних старешина. (У првој недељи другог полугодишта А група одељења, понедељком и средом наставу похађа у школи, а уторком и петком наставу прати од куће, онлајн. Б група одељења, наставу похађа у школи уторком и петком, а понедељком и средом, наставу прати од куће, онлајн. А и Б група одељења у наредној недељи (од 31.01.) се ротирају у смислу доласка у школу и праћења наставе од куће)
– Ученици у Брзану (од 5. до 8. разреда), као и ученици у 6. разреду у Бадњевцу похађају наставу без поделе на групе, свакодневно у школи према утврђеном распореду.
– Од понедељка, 24. јануара, ученици у Баточини и Брзану похађају наставу у две смене, и то:
– Ученици од 1. до 4. разреда, похађају наставу у преподневној смени, са почетком од 7.45 часова.
– Ученици од 5. до 8. разреда похађају наставу у поподневној смени, са почетком од 12.30 часова.
– За све ученике који путују превоз је као и до сада, са истом сатницом доласка и одласка аутобуса.