ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У СТОНОМ ТЕНИСУ

Окружно такмичење у стоном тенису одржано је у петак, 15. 10. 2021. године у Крагујевцу, у просторијама старе Соколане. Окупило је бројне ученике из нашег региона. Екипу наше школе су чинили победници на општинском такмичењу, укупно 6 ученика. Нажалост, због болести није могао да наступи Илија Костадиновић, победник на општинском такмичењу. Међутим, његови другови су одиграли одличне мечеве и освојили 1. место на окружном такмичењу у екипној конкуренцији. У појединачној конкуренцији, Алекса Лепојевић је одлично одиграо меч до резултата 1:0 и 9:5 у другом сету, али тада је понестало концентрације и изгубио је од ученика из Аранђеловца.      Вратили смо се са освојеним пехаром за 1. место у екипној конкуренцији – дечаци (Лепојевић Алекса, Ђорђевић Јаков и Цветковић Филип). Медаљу у појединачној конкуренцији освојио је Алекса Лепојевић, ученик 8/5, из Брзана, за освојено 2. место.

У конкуренцији девојчица, освојили смо одлично 2. место, што представља велики успех, јер дуго нисмо имали девојчице на овим такмичењима. У појединачној конкуренцији код девојчица, наша представница, Елена Ђорђевић 5-1, уједно и најмлађа такмичарка на турниру освојила је  4. место.

Резултати у екипној конкуренцији – дечаци:

1. место: ОШ”Свети Сава” – Баточина
  2. место: ОШ ”Доситеј Обрадовић” – Крагујевац
  3. место: ОШ ” Илија Гарашанин” – Аранђеловац

Резултати у појединачној конкуренцији – дечаци:

1. место: Лепојевић Алекса 8/5 Брзан

Резултати у појединачној конкуренцији – девојчице:

1. место: Елена Ђорђевић             5/1

Резултати у екипној конкуренцији – девојчице:

1. место: Топола
  2. место: ОШ ”Свети Сава” – Баточина