Обележавање Европског дана језика, у издвојеном одељењу школе, у Бадњевацу

У четвртак, 22.09.2022. године, одржана је приредба поводом Европског дана језика у школи у Бадњевцу. Учествовало је читаво одељење 1. разреда са песмом Dance Monkey, 2. разреда са песмом Head, shoulders, Лука Филиповић из 3. разреда са рецитацијом Head up and down. Петар Павловић из 5. разреда је учествовао са презентацијом о пословицама уз помоћ наставнице Душице Стојановић, Лазар Миливојевић, Михајло Милошевић, Анастасија Гајић и Дуња Јанковић из 6.разреда са презентацијама Кошарка, Омиљени спорт и Уједињено краљевство, а Невена Михајловић и Страхиња Стевановић из 7. разреда уз помоћ наставнице Лелице Николић су приказали презентацију Животна средина. Све је изведено на енгеском језику. Наставник Дарко Димитријевић је израдио главни пано у школском холу, а сви ученици из свих разреда, уз помоћ наставнице Анђелке Рудинац су учествовали у украшавању ходника и осталих паноа у школи. Приредби су присуствовали сви ученици, као и колеге Дарко Димитријевић, Владимир Милутиновић, Лелица Николић, Душица Стојановић, Гоца Добричић.