Наши наставници у посети основној школи Escola Puigsoler у Манреси – Шпанија

У оквиру акредитације Еразмус пројекта и Фондације Темпус спроведена је трећа мобилност кроз праћење на послу. Колегинице Маја Лакетић, Мирјана Димић, Милица Павловић, Ивана Ђуричковић и Душица Стојановић тренутно бораве у основној школи Escola Puigsoler у Манреси, Шпанији. Током првог дана мобилности директорка школе и координатор пројекта упознале су их са наставаним  особљем, амбијентом школе и динамиком рада.

Школа је смештена у предграђу Манресе и њу похађају ученици  узраста од 3 до 12 година, различите националности. Амбијент је прилагођен интересовањима ученика и тематски је  уређен.

Поред редовне наставе, ученицима се пружа широк спектар додатних ваннаставних активности које развијају многе њихове компетенције.

У пријатној атмосфери и срдачној добродошлици  провеле су први дан мобилности.

Hola Espana, estamos aqui.