ИГРАЈ ФЕР ПЛЕЈ У ШКОЛИ БЕЗ НАСИЉА 2022.

Традиционална акција ТЗПН-а и ВТ-а одржана је 5. 12. 2022. године у сали за физичко васпитање ОШ „Свети Сава“ у Баточини. Организацију и реализацију догађаја спровели су ученици чланови ВТ-а са њиховим координатором наставницом Иваном Ђуричковић и члановима Тима. Такмичење је ревијалног карактера, са циљем промоције ненасилног понашања на школским спортским приредбама и пример добре сарадње ученика и наставника. Након поздравног говора наставнице српског језика Марије Михајловић, уследио је дефиле учесника манифестације и одслушана државна химна. Пригодним говором манифестацију је отворила је помоћник директора наше школе Марија Милојевић која је пожелела свим учесницима и присутној публици да се лепо проведу и фер играју и навијају.

Ове године ученици и наставници су своје “снаге” одмерили у „Играма без граница“. Резултат је био у другом плану, ученици и нставници су приказали своја умећа, фер понашање и жељу да се кроз спорт и игру здраво друже. Манифестација је завршена заједничким поздравом свих учесника и позивом да се следеће године поново дружимо и фер навијамо.