Завршни дан прве мобилности Еразмус пројекта ,,Skill by skill up to success”

Координатор пројекта из Португала побринуо се да завршни дан прве мобилности протекне у активностима на отвореном. За ову прилику је ангажован тренер за Геокечинг, Фернандо Кошта, који је учесницима давао детаљна упутства како да помоћу истоимене апликације пронађу посебно означена места у природи и на њима специјалне кутије са порукама. У току те активности, наставници су посетили прелеп крајолик у околини места Цинфаес, реке, планину и локалну луку.
У наставку дана, учесници су посетили видиковац, са којег се пружао предиван поглед на цео крај, а затим су добили симболичне сувенире за труд током Геокечинг активности.
Нешто касније одржан је формалан састанак где су договорени детаљи наредних активности са учесницима, еТвининг кораци, као и датум следеће мобилности која ће се одржати у Пољској и где ће са наставницима бити и неколико ученика из сваке школе.
Директор је на крају дана учесницима мобилности поделио сертификате и исказао жељу да посети Србију. Било је ово фантастично искуство, препуно нових сазнања и искустава и сви запослени су учинили да боравак у њиховој школи буде срдачан и за памћење.