Европске ознаке квалитета за eTwinning пројекат ,,Моја Планета”

Након добијених националних ознака квалитета за eTwinning пројекат ,,My Plan@” – ,,Моја планета”, колегинице Ивана Аранђеловић Томић и Јелена Милојевић добиле су и Европску ознаку квалитета. Такође, пројекат  ће бити представљен у посебној области на Европској платформи за школско образовање као пример добре праксе.

Пројекат ,,Моја планета” био је посвећен Дану планете Земље и имао је за циљ подизање свести о важности одрживости и одговорности према нашој природи. Ученици су сарађивали са школама из различитих земаља како би разменили информације и идеје о одрживом развоју и заштити животне средине.

Ове награде које додељује eTwinning Тим су резултат залагања, труда и посвећености у раду на eTwinning пројекатима како наставника, тако и самих ученика. Осим тога, ове награде ће нам послужити као мотивација за наредне eTwinning пројекте, да буду подједнако занимљиви и успешни.