Додела новогодишњих пакетића ученицима нижих разреда

Ближи се крај још једне године, а самим тим расте и узбуђење поводом дочека нове. Поводом тога имали смо част и задовољство да усрећимо малишане наше школе на један несвакидашњи начин.
У уторак и среду, 28. и 29. децембра, школу је посетио председник општине Здравко Младеновић и том приликом учинио да последњи дани у 2021. години,  буду заиста незаборавни,  уручивши 362 поклон-пакетића ученицима од првог до четвртог разреда у матичној школи, као и у девет издвојених одељења.
Ови скромни дарови носе симболичну поруку да руководећи кадар у нашој општини и школи мисли на најмлађе у жељи да им детињство буде што срећније. Осмеси на лицима наших најмлађих ђака потврда су да су презадовољни поклонима и да је изненађење заиста успело.
Овакав леп гест још једна је потврда да ове две важне установе у Баточини имају јако добру сарадњу, која ће бити настављена и у будућности зарад добробити генерација које одрастају у овој средини.